نتایج جستجو برای عبارت :

سیلاب شهر پلدختر را تهدید می کند

بر اساس اعلام شبکه بهداشت پلدختر، جواب تست همه ۱۴ نمونه جدید ارسالی شهرستان پلدختر، منفی بوده است.
تعداد مبتلایان به #کرونا در شهرستان پلدختر، بدون تغییر نسبت به روز گذشته، ۳۰ نفر است.
#پلدخترنیوز@poldokhtarnews
مشاهده مطلب در کانال

فرماندار پلدختر گفت:حجم بالای بارندگی‌ها در سال 98، باعث تغذیه مخازن آب‌های زیر زمینی شد و نقاطی از سراسر کشور که به سمت بیابانی شدن پیش میرفت نجات پیدا کرد، اما متاسفانه بخش دوم خسارات ناشی از جریان بارندگی‌ها و سیلاب در سراسر کشور، استان و شهرستان پلدختر بود.

به گزارش خبرگزاری فارس از پلدختر، علی سیف عصر امروز در جلسه ستاد مدیریت بحران این شهرستان اظهار داشت: با توجه به حجم آورد رودخانه و رسوبات ناشی از سیل در بستر آن چنانچه لایروبی ر
افزایش کرونایی‌های پلدختر/ ۵۰ تایی شدیم
امروز ۲۵ اردیبهشت‌ماه دو نفر دیگر به آمار کرونایی‌های پلدختر اضافه شد
طبق اعلام شبکه بهداشت پلدختر، از ۱۴ نمونه ارسالی تست کرونا، جواب تست ۲ نفر مثبت اعلام شده است.
با اضافه‌شدن این افراد، شمار مبتلایان به #کرونا شهرستان پلدختر به ۵۰ نفر رسید.
#آخرین خبرها در کانال #پلدخترنیوزhttps://t.me/joinchat/AAAAADwocsZuTpgxtZp_4g
مشاهده مطلب در کانال
مرد ۸۶ ساله مبتلا به #کرونا اهل یکی از روستاهای میانکوه شرقی بخش #معمولان بر اثر ویروس کرونا جان باخت
با جان‌باختن این بیمار کرونایی، تعداد فوتی‌های کرونا در پلدختر به ۶ نفر رسید
آمار مجموع مبتلایان شهرستان پلدختر، امروز بدون تغییر نسبت به روز گذشته ۴۱ نفر اعلام شد.
#آخرین خبرها در کانال #پلدخترنیوزhttps://t.me/joinchat/AAAAADwocsZuTpgxtZp_4g
مشاهده مطلب در کانال
فردا می خواهیم برویم سیزده بدر؟
خبرنگار شبکه خبر : شهر پلدختر دچار ابگرفتگی شدید شده و مردم به کمک نیازمندند .
فردا می خواهیم برویم سیزده 
خبر نگار شبکه خبر : هموطنان عزیز شدت ابگرفتگی به حدی است که مردم خانه خود را رها کرده و به مناطق بلند تر رفته اند
فردا می خواهیم برویم
خبرنگار شبکه خبر : بعضی از هموطنانمان در سیلاب گرفتار شده اندو به بالا پشت بام ها رفته اند.
فردا می خواهیم 
خبر نگار شبکه خبر : جناب استاندار با توجه به اخباری که رسیده است که
#رومشکان:
96 مبتلا، 5 فوتی
نسبت فوتی‌ها به کل مبتلایان: 5.2 درصد
از هر 19 مبتلا، 1 نفر فوت کرده است
#پلدختر:
50 مبتلا، 6 فوتی
نسبت فوتی‌ها به کل مبتلایان: 12 درصد
از هر 8 مبتلا 1 نفر فوت کرده است
تعداد فوتی‌های کرونایی پلدختر، دو برابر دیگر شهرستانها و دو برابر میانگین استانی و کشوری و جهانی است!
#عضویت در #پلدخترنیوزhttps://t.me/joinchat/AAAAADwocsZuTpgxtZp_4g
مشاهده مطلب در کانال
قبل‌ترها در مورد مدارسِ بدون در و دیوار فنلاند نوشته بودم و با خود آرزو می‌کردم کاش روزی مدارسمان به این سمت و سو برود و بچه‌ها با عشق و علاقه درس بخوانند و در و دیوار مدرسه آن‌ها را محصور نکند.امروز وقتی به مدرسه تازه باز شده‌ای در پلدختر رفتم؛ آرزویم برآورده شد! مدرسه‌ای که از سر تقدیر زمانه، بدون در و دیوار شده بود! هنوز وارد مدرسه نشده بودم که دانش‌آموزی گفت: «آقای دوربینی! ازمون عکس بگیر و بگو ما سیل‌زده هستیم و همه خونمون رفته زیر گِ
هم‌اتاقی من این آخر هفته برای کمک رفت پلدختر.
من - چه خبر از لرستان، قادر؟
قادر - یاسین دیدی ما همیشه ته مونده لیوان چایی‌مون رو گوشه موکت اتاق می‌ریختیم؟ انگار که خدا ته مونده استکان چایی‌اش رو اشتباهی ریخته رو پلدختر.
من - :))))
ان شاء الله وقتی سر من هم خلوت بشه و چشن روز معمار به سرانجام برسه؛ برای کمک کردن می‌رم لرستان. خودم در نظر دارم با کانون فرهنگی یا هلال احمر، برای افزایش روحیه و سرگرم کردن بچه‌ها کار بکنم - تا خدا چی بخواد.

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی لرستان از احداث پل معلق شهرستان پلدختر خبر داد.
به گزارش ایرنا سید امین قاسمی روز دوشنبه با اعلام این خبر افزود: در پی سیل اخیر شهرستان پلدختر که خسارات زیادی به این شهر وارد کرد موضوع توسعه زیرساخت ها در دستور کار دولت قرار گرفته است.
وی اظهار داشت:به همین منظور طراحی و ساخت پل معلق پلدختر به عنوان یک جاذبه گردشگری تفریحی انجام می شود.
قاسمی بیان کرد: پل معلق پلدختر در محل ورودی شهر و حد ف
داستان جشن تولد دخترک ما از اینجا شروع می‌شود که وقتی برای درمان دندان درد خود به درمانگاه ارتش مراجعه می‌کند آن قدر مورد سیل محبت دکتر قرار می‌گیرد که او را به جشن تولد ساده‌ای که مادرش، تنها پناهگاهش، برایش تدارک دیده بود دعوت می‌کند. دکتر هم برایش سنگ تمام می‌گذارد و با هماهنگی فرماندهش و همکاری رفقایش جشن تولد مفصلی در سالن تئاتر شهرستان پلدختر‌[١] برگزار می‌کند و دل و جان دخترک را صفا می‌دهد.١. قسمت شرقی شهرستان #پلدختر از سیل در ا
چندی پیش تصویری از شهر سیل‌زده‌ی پلدختر منتشر شد که نشان می‌داد عده‌ای از مردم با کمک یک درجه‌دار ارتشی درحال تلاش برای برافراشته نگه داشتن پرچم ایران هستند؛ 
آن تصویر که به خوبی گویای حس وطن‌دوستی مردم و فداکاری نیروهای مسلح بود، به طور گسترده در رسانه‌ها دست‌به‌دست شد. 

اینک اما شهرداری تهران در بیلبوردی که در خیابان شهید گمنام تهران نصب کرده است، با دستکاری در این تصویرِ نمادین، درجه‌دار ارتشی را حذف کرده و بجای او یک کارگر شهرد
جهت کسب اطلاعات بیشتر درمورد ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی پلدختر 98 – 99 با مشاوران مرکز تهران مشاوره تماس حاصل فرمایید.
تماس از سراسر کشور از طریق تلفن های ثابت 8 صبح تا 12 شبحتی ایام تعطیل29 20 70 70 – 021
دانشگاه علمی کاربردی تنها دانشگاه وابسته به وزارت علوم، تحقیقات و فناوری است که تمامی رشته های خود را به صورت بدون کنکور ارائه می دهد. هدف از تاسیس این دانشگاه مهارت آموزی متقاضیان به صورت علمی و کاربردی بود. هم اکنون افراد بسیاری که فارغ التحصی
دانشجو شهید رشید ساتیاروند
فرزند: یوسف علیتاریخ تولد: 1347محل زندگی: پلدختر روستای ولیعصر (عج)تاریخ شهادت: 1366/10/26محل شهادت: عملیات بیت المقدس 2 گلزار شهید: گلزار شهدای روستای ولیعصر(عج)
زندگی نامه شهید :
شهید رشید ساتیاروند در سال1347 در روستای ولیعصر از توابع شهرستان پلدختر در خانواده‌ای مذهبی دیده به جهان گشود. تحصیلات ابتدایی را در روستای ولیعصر و راهنمایی و دبیرستان را در شهرستان پلدختر گذراند و پس از اتمام تحصیلات دوره ی دبیرستان به جبهه ه
به اطلاع اهالی روستاهای #هلوش و #چاله می‌رساند برق این مناطق فردا مورخ ۹۹/۲/۲۱ از ساعت ۸ تا ۱۱ به دلیل اصلاح شبکه ۲۰ kv قطع خواهد شد.
لذا از ساکنین محترم این مناطق و همچنین نانوایی ها، اصناف، مراکز صنعتی درخواست میشود که قبل از قطع برق تمهیدات لازم را انجام دهند.
روابط عمومی مدیریت توزیع #برق شهرستان پلدختر
#پلدخترنیوز@poldokhtarnews
مشاهده مطلب در کانال
شهید پاسدار جهان ساتیاروند فرزند: محمد شاه تاریخ تولد: 1335/7/22محل زندگی: پلدختر روستای ولیعصر (عج)تاریخ شهادت: 1362/11/24محل شهادت: پاسگاه زید عراق گلزار شهید: گلزار شهدای روستای ولیعصر (عج)
زندگی نامه پاسدار رشید اسلام شهید جهان ساتیاروند
شهید جهان ساتیاروند فرزند محمدشاه در تاریخ 1335/7/22 در روستای ولیعصر توابع شهرستان پلدختر در خانواده ای مذهبی و متدین چشم بدیده جهان گشود.تحصیلات ابتدای را در مدرسه عشایری گذراند.وی دوران کودکی و نوجوانی در کنار
گروه جهادی مذکور مربوط به سپاه سیدالشهدا
و  فرزندان
و اهالی شهر ری و  شاه عبدالعظیم بوده که به
یاری سیل زدگان در استان لرستان - شهرستان پلدختر رفته اند.
اخبار، نشان میدهد اوضاع غیر قابل تحملی
برای هموطنان در
شهرستان پلدختر به وجود آمده.
نیروهای جهادی یاری رساننده به مردم سیل زده،
نیازمند
جدی کمکهای مردمی می باشند.
این تصویر ربطی به جنگ ندارد. اینجا شهرستان پلدختر است؛ اما حقیقت آن
است که ضمیر نهفته در این تصویر را باید به سال های حماسه و ایثار برگرداند.

حجت الاسلام دکتر سید ابوالفضل نورانی، استاد دانشگاه است و ایثارگر و
جانبازی که خاطراتش از سال های نبرد با دشمن در کتاب قطور "کام دادا"
منتشر شده است.

تصویری که می بینید مربوط است به حضور دو فرزند رعنای او که به کمک
سیل زدگان پلدختر شتافته اند.

فرزندان، پا جای پای پدر گذاشته اند تا همگان بدانند فرهنگ دفا
سلامدوباره سلام
من رو ببخشید همه ی دوستانم... سلام
تقصیر من نبود. باور کنید. شما هم اگر جای من بودید شاید همین کار رو می کردید. یعنی بین چندین و چند کار که باید انجام بدید، مهم ترین ها و اولویت دار ترین ها رو انتخاب می کردید. مثل من که باید علاوه بر رسیدگی به امورات زندگی، به فکر چندین رویدادِ پیش رو می بودم و خودم رو براشون آماده می کردم و بسیاری دیگر از رویدادها که من منتظر اونا نبودم ولی اتفاق افتادند و تعدادی دیگر از رویداد ها که هنوز اتفاق نی
خونه‌ی دوقلوها که در آن خاطرات خوش جشن تولدهایشان ثبت شده بود امسال به زیر گِل رفت و به خواب هم نمی‌دیدند دیگر جشن تولدی برایشان برگزار شود ولی ما سعی کردیم گُل لبخند بر لبانشان بنشانیم چرا که معتقدیم همین لبخندهای کوچک، کارهای بزرگ می‌کند.پ ن: تشکر ویژه از دکتر #سید_بشیر_حسینی و گروه #به_اضافه_خنده (عمو خندان و آقا باریکلا) که به مدارس پلدختر رفتند و دل و جان بچه‌ها را صفا دادند.
سلامدوباره سلام
من رو ببخشید همه ی دوستانم... سلام
تقصیر من نبود. باور کنید. شما هم اگر جای من بودید شاید همین کار رو می کردید. یعنی بین چندین و چند کار که باید انجام بدید، مهم ترین ها و اولویت دار ترین ها رو انتخاب می کردید. مثل من که باید علاوه بر رسیدگی به امورات زندگی، به فکر چندین رویدادِ پیش رو می بودم و خودم رو براشون آماده می کردم و بسیاری دیگر از رویدادها که من منتظر اونا نبودم ولی اتفاق افتادند و تعدادی دیگر از رویداد ها که هنوز اتفاق نی
محیط بان شهید قدرت الله ساتیاروند فرزند: بکلر تاریخ تولد 1353/4/2محل زندگی: پلدختر روستای ولیعصر (عج)تاریخ شهادت: 1386/8/19محل شهادت: شوش گلزار شهید: گلزار شهدای ولیعصر (عج)
 زندگی نامه :محیط بان شهید قدرت الله ساتیاروندشهید قدرت ساتیاروندی در سال 1353 در خانواده ی مذهبی دیده به جهان گشود. و چهارساله بود پدر خود را از دست داد و مادر سرپرستی او و برادرانش و خواهرش را بر عهده گرفت و آنها را به نحوه احسن بزرگ کرد و تحویل جامعه اسلامی داد.شهید قدرت الله سا
وقتی میگن خونه تو باید تخلیه کنی، سختترین حسیه که میتونی تجربه ش کنی.
میدوی وسایل مهمت رو برمیداری از در که میخوای بری بیرون یاد یه چیز مهمتر میوفتی دوباره برمیگردی اونهم ورمیداری بعد یه نگاه به درو دیوار خونه ت میکنی که شاید دیگه نبینیش
یه چیزی تو دلت سنگینی میکنه، اینجا خونمه اینجا زندگی کردم ، غم داشتم شادی داشتم ، جون کندم تا ساختمش و براش وسایل خریدم . همه رو که نمیتونم ببرم ، کدومشون مهم تره!!
پ.ن : از طرف شرکت اومدیم ماموریت به شهر پلدخت
همرزمانش می‌گویند: پاسدار شهید عین الله احمدی طی سالهای 1362 تا 1365 در عملیاتهای متعددی در منطقه جنوب در خط مقدم حضور فعال و پر رنگی داشتند و با جان دل از خاک و ناموس وطن دفاع کردند.شهید عین الله در تاریخ 1365/10/5 در عملیات کربلا 5 شرکت نمود و در تاریخ 1365/12/6 در سن 29 سالگی بر اثر ترکش از ناحیه دست و پا به فیض شهادت نائل آمد. پیگر شهید گرانقدر در گلزار شهدای تنگ فنی شهرستان پلدختر به خاک سپرده شد.
روحش شاد یادش گرامی
مسعود ساتیاروند
متاسفانه تا کنون و برخلاف
بسیاری از ایلات هُموِلاتی دیگر، حتی پژوهش کوچکی در مورد ایل موسیوند صورت
نگرفته است. پراکندگی بسیار ایل می­تواند دلیل این کوتاهی و کمبود باشد.
در مورد ایل در لغت­نامه دهخدا چنین آمده است:

«نام طایفه ای از شعب ایل دلفان می­باشد و در انتهای خاک خاوه سکونت دارند و عدۀ آنها بالغ بر 2500 خانوار است».

البته اطلاعات دهخدا در رابطه با جمعیت ایل، مربوط به بیش از هفتاد سال پیش می­باشد.

اطلاعات اولیه و اساسی مربوط به ایل را م
امروز سه روز میشه که سیل اومده. هنوز شهر ویروونه و کسی حتی آهن پاره های پل های تخریبی رو دور ننداخته چه برسه به این که بخواد ترمیم یا بازسازی رو انجام بده. اینجا خرم آباد بود. اما الان نه خرمه و نه آباد. استثنا حق میدم بهشون که اینجا رو رها کنن چون پلدختر به شدت اوضاع وحشتناکه. شما نمیدونید و نمیبینید چه خبره. شبکه استانی هرچند با سانسور ولی جزیی تر از شبکه های سراسری واقعیات رو نشون میده. از اون گذشته دوستای من که با گروه های جهادی رفتن اونجا که
+ صبح بچه اورده بودن بیمارستان سینا، برای تست. تب و سرفه داشت. ترسیده بود، گریه میکرد. میخواستن ببرنش بخش مشکوک ها. همین الانم بعضی قرنطینه ها، مشکوک ها با کرونا-مثبتها یه جا هستن!! خب اگه طرف منفی هم باشه، اونجا مثبت میشه! لعنتی ها. با داد و بیداد نذاشتم بچه رو ببرن. رییس بخش میگفت یه اتاق خالی کوچیک براش جور میکنه تا نتیجه بیاد. اعصابم بهم ریخت ، گزارشو تایید نکردم ، رفتم سمت بیمارستان بهارلو. الان دم غروب زنگ زدن، تست بچه منفی بود. با دارو ترخی

شهید عین الله احمدی در سال 1336 در روستای تنگ لیلم از توابع شهرستان پلدختر در خانواده‌ای مذهبی و روستایی دیده به جهان گشود. دوران کودکی و جوانی خود را در کنار خانواده خود به کشاورزی و دامداری مشغول بودند و خواندن و نوشتن را توسط آموزگاران عشایر فرا خواند.شهید عین الله در سن 24 سالگی تشکیل خانواده دادند و ثمره زندگی وی دو پسر و یک دوختر می باشد.شهید عین الله احمدی داری اخلاق محمدی، تقوای بسیار، اهل نماز و قرآن، کتاب های مذهبی و یکی از سربازان د
هوالجمیل
غلام همت آن نازنینم - که کار خیر بی روی و ریا کرد
خدمات بی شائبه و بی چشمداشت و بدون کمک دولت در مشکلات و بحرانهای زیر:
سیل پلدختر
سیل شیراز
سیل خوزستان
سیل چابهار
مبارزه با کرونا در طول دوران قرنطینه در اسفند 98 و بهار 99 و تولید ماسک و ضدعفونی کردن معابر و ماشینها
کمکهای قابل توجه به مستمندان
کمک به تهیه جهیزیه زوجهای جوان
و راه اندازی موکب خدام الحسین در چندین اربعین در کاظمین و سامرا و جاده کربلا نجف
و.... و..... و...... و......
آنکس که باید ب
هوالجمیل
غلام همت آن نازنینم - که کار خیر بی روی و ریا کرد
خدمات بی شائبه و بی چشمداشت و بدون کمک دولت در مشکلات و بحرانهای زیر:
سیل پلدختر
سیل شیراز
سیل خوزستان
سیل چابهار
مبارزه با کرونا در طول دوران قرنطینه در اسفند 98 و بهار 99 و تولید ماسک و ضدعفونی کردن معابر و ماشینها
کمکهای قابل توجه به مستمندان
کمک به تهیه جهیزیه زوجهای جوان
و راه اندازی موکب خدام الحسین در چندین اربعین در کاظمین و سامرا و جاده کربلا نجف
و.... و..... و...... و......
آنکس که باید ب
پدر از این آدم هایی ست که همه جا دوست و آشنا دارد. توی پلدختر هم دوست داشت. قبل از ورود به شهر، بار را داخل گاراژ او مستقر کردیم و خودمان رفتیم و چرخی توی شهر زدیم.
وضعیت شهر را که خبر دارید و من چیزی نمی گویم. 
اصلا عزیز من، چه باور کنی چه نه، این ها فرعیات ماجرا اند ... بگذار من اصل مطلب را برایت بگویم . رفیق بابا برای اینکه کمی فضا را ملایم کند برایمان تعریف کرد:
شب سیزده به در با چند تا از دوستان قرار گذاشتیم که فردا بزنیم به دل کوه. یکی از رفقا که
با پایان شمارش آرا، ۹ نماینده لرستان در مجلس یازدهم مشخص شدند.

با پایان انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی، وضعیت کلیه نمایندگان لرستان در مجلس یازدهم مشخص شده است.
در حوزه خرم‌آباد و چگنی مرتضی محمودوند و مهرداد ویسکرمی توانستند بیش از یک پنجم آرا صحیح ماخوذه را بدست آورند و به مجلس راه یابند.
بر اساس این گزارش در حوزه کوهدشت و رومشکان حجت الاسلام محمدرضا مبلغی توانست اکثریت آرا را به دست آورد و به مجلس راه یابد.
در حوزه بروجرد و اش
گذری
بر این روزهای خبر و بی‌خبری از سیل‌های کشور

با
این‌که در ابتدای کار به نظرم وقت خوبی برای این متن نبود؛ ولی حال و اوضاع و حجم
سردرگمی به جایی رسیده که به نظرم حرف زدن در این مورد خیلی هم بی‌موقع باشد.ماجرا
از این‌جا شروع شد که بعد از گذشت سه روز از سیل استان لرستان، چند نفری استوری‌های
یک نفر [که گویا لرستان به نوعی وطن‌اش است] را بازنشر می‌کردند و به عنوان تنها
گزینه راوی جریان و شاید تنها گزینه درست و راست‌گوی رسانه‌ای از او یاد می
1. از کارفرما جماعت نمیشه مرخصی گرفت. یعنی حس می کنن اگه کارمندشون بره مرخصی تمام ضررهای دنیا نصیبشون می شه. این خط رو می نویسم که یادم نره اگه یه روز خودمم شدم کارفرمای یه بدبختی بهش مرخصی بدم. کاره دیگه پیش میاد. همه مون آدمیم به خدا! یه عده آفریده نشدن که از بدو تولد  به دنبال چندرغاز بدوند و یه عده دیگه خون اونا رو بمکن که دویدنشون به ثمر نشینه!
با بدبختی و فلاکت و آه و فغان و گریه سه روز مرخصی گرفتم. به خاطر بحث با رییس عید کوفتم شد. سال تحویل ت
با پایان شمارش آرا، ۹ نماینده لرستان در مجلس یازدهم مشخص شدند.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از لرستان، با پایان رای گیری انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی، وضعیت کلیه نمایندگان لرستان در مجلس یازدهم مشخص شده است.
بر اساس این گزارش در حوزه کوهدشت و رومشکان حجت الاسلام محمدرضا مبلغی توانست اکثریت آرا را به دست آورد و به مجلس راه یابد.
در حوزه بروجرد و اشترینان عباس گودرزی کاندیدای مورد حمایت شورای ائتلاف و
این #قصه نیست؛ #واقعیت دارد!
ح‌سین ق‌دیانی:
عصری نبودی ببینی پیرمرد چه گریه‌ای می‌کرد در
طبقه‌ی پایین، همان‌جا که بعضی‌ها معتقدند؛ "مزار امام آن‌جاست"! بعد از ۱۰
سال، زائر ثامن‌الحجج شده اما سیل، چه متلاطم کرده زیارتش را! ۳ روزی است
که مشهد است و فردا باید برگردد لرستان! آن‌هم اگر بشود! از ۷ بچه‌ای که
آورده، جز ۲ تا الباقی در این‌ور و آن‌ور لرستان ساکنند؛ نورآباد، الشتر،
خرم‌آباد و پل‌دختر! می‌گفت... یعنی داشت به امام‌رضا می‌گفت؛
به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان، یک سال از غائله کازرون و حواشی تلخش می‌گذرد، یک سالی که برای مردم اصیل و انقلابی این شهر، حسابی سخت گذشت. آن‌ها در تمام این مدت منتظر فرصتی بودند تا غبار از چهره کازرون بگیرند و حتماً تعجب خواهید کرد وقتی بگوییم سیل بهار ۹۸ این فرصت را برایشان فراهم کرد.
جوانان غیرتمند کازرونی، به‌عنوان یکی از اولین گروه‌های جهادی خود را به پلدختر رساندند و با خدمت‌رسانی خالصانه‌شان، تلاش کردند مرهمی بر زخم
اپیزود اول: ینگه دنیا
بعد از حملات ۱۱ سپتامبر، تصویری منتشر شد که چند نفر در میان خرابه‌ها مشغول برافراشتن پرچم ایالات متحده هستند. آن عکس چنان در شبکه‌های تلویزیونی پخش شده و خبرها چنان حول آن چرخید که به نمادی از وحدت مردم امریکا تبدیل شد.
اپیزود دوم: همین حوالی
پس از سیل ویرانگری که از روزهای ابتدایی سال جدید نقاط مختلفی از کشور را درگیر کرده، عکس‌های سراسر غم‌زده از ویرانی‌ها منتشر می‌شد، اما در این میان عکسی که روح الله خسروی روز ۱۹
پیج خدمات خیریه خط سوم در اینستاگرام جهت اطلاعرسانی فعالیتهای عام‌المنفعه تشکیل شده و درحال حاضر حدود ۱۵۰۰ نفر از خیرین در آن حضور دارند. فعالیت اصلی این پیج، معرفی مناطق محروم، نیازها و ارائه گزارشات از فعالیتها است.
با توجه به اینکه بخشی از اهداف خط سوم را باید کمک به نیازمندان دانست، فعالیتهای عام‌المنفعه ای که انجام می شد از طریق پیج اصلی به اطلاع خیرین می رسید اما چون فعالیت اصلی آن پیج مسائل الهیاتی، خداشناسی و اجتماعی بود، گاهی اخ
با صدای هلکوپتر بیدار شدم که یکم بعد تو اخبار متوجه شدم به سمت پلدختر می رفته. خب... از این کمک ها خیلی خوشحالم و از شنیدن خبر سلامتی دوستم بیشتر. نزدیک ظهر هم که از خونه زدیم بیرون، راستش اصلن دلم نمی خواست برم، همون آدمای تکراری همون مکان همیشگی و همون کارهای هر سال سیزده بدر... اما امسال سعی کردم یکم تنوع بدم و کلی کرم ریختم و بازی کردیم و خندیدیم. اول که قرار بود بریم پیش خونواده عمم، خونواده ای شلوغ و پر جمعیت که سالهای پیش قبل از خود ما توی ب

پاسدار شهید سیف الله پیری ساتیاروند فرزند: علی شروانمحل زندگی: شهر ماژین روستای نصراله آباد تحصیلات: راهنماییتاریخ شهادت (مفقودالاثر) : 1366/3/27محل شهادت: ماووت عراق ارتفاعات قمیشتاریخ رجعت و تفحص پیکر مطهر: هفت سال بعد از شهادتگلزار شهید: روستای نصراله آباد گلزار شهدای ماژینزندگی نامه پاسدار شهید سیف الله پیری :
شهید سیف الله پیری در سال 1347 در روستای نصراله آباد بخش ماژین استان ایلام پا به عرصه گیتی نهاد.وی ایام کودکی را تحت تربیت پدر و ماد
زلزله آمده بود. روستا های زیادی تخریب شده بودند. پدر مسئول بود و باید به محل حادثه می رفت. مادر باردار بود ... ماه های آخر ... پزشک استراحت مطلق داده بود. من و خواهر هنوز بچه بودیم. پدر زنگ زد به دایی. مثل همیشه ای که باید به ماموریت می رفت ... که بگوید می آیی بالا سر ِ خانواده ی من ؟ دایی هم آمد. مثل همیشه ای که بابا نبود... بابا زنگ زد به عمو و به او آماده باش داد که اگر مادر کاری داشت، انجام دهد. پدر رفت ... شهر هم در معرض خطر بود. مادربزرگ خانه خودشان تنه
اسم و فامیل با پ
اسم فامیل
یک نوع بازی است که با قلم و کاغذ انجام می‌شود. شرکت‌کنندگان، پس از
توافق، روی یکی از حروف الفبا، نام موضوعات مختلفی که با آن حروف الفبا
آغاز می‌شود را روی کاغذ می‌نویسند و هرکس زودتر همهٔ خانه‌ها را پر کند،
با اعلام او دیگر شرکت‌کنندگان نیز از نوشتن دست می‌کشند و امتیازشماری
آغاز می‌شود. در این مطلب از سایت علم سرا می خواهیم درباره آشنایی با راهنمای کامل بازی اسم و فامیل با پ و ت و ب و م در دسته سرگرمی برای شما
اسم و فامیل با پ
اسم فامیل
یک نوع بازی است که با قلم و کاغذ انجام می‌شود. شرکت‌کنندگان، پس از
توافق، روی یکی از حروف الفبا، نام موضوعات مختلفی که با آن حروف الفبا
آغاز می‌شود را روی کاغذ می‌نویسند و هرکس زودتر همهٔ خانه‌ها را پر کند،
با اعلام او دیگر شرکت‌کنندگان نیز از نوشتن دست می‌کشند و امتیازشماری
آغاز می‌شود. در این مطلب از سایت علم سرا می خواهیم درباره آشنایی با راهنمای کامل بازی اسم و فامیل با پ و ت و ب و م در دسته سرگرمی برای شما
دامنۀ ایران

7160

به قلم دکتر فتح الله دهقان. خداوند فرموده "زمین مکانی همراه با خطرات و تغییرات است". باران اساسا نعمت است. حیات در جهان بستگی به باران دارد. در ادیان آسمانی و فرهنگ های مختلف جهان نیز آب جایگاه خاصی دارد. عدم برخورد صحیح انسان ها با آب این نعمت حیات بخش مشکلات و مصائبی را برای بشر در طول تاریخ فراهم نموده است. در این خصوص لازم دیدم مواردی را به عرض برسانم.

تصاویر هوایی منطقۀ پلدختر لرستان. نوروز 1398.
1- اصلاح فرهنگ، سیستم و ساخت
دامنۀ ایران

7160

به قلم دکتر فتح الله دهقان. خداوند فرموده "زمین مکانی همراه با خطرات و تغییرات است". باران اساسا نعمت است. حیات در جهان بستگی به باران دارد. در ادیان آسمانی و فرهنگ های مختلف جهان نیز آب جایگاه خاصی دارد. عدم برخورد صحیح انسان ها با آب این نعمت حیات بخش مشکلات و مصائبی را برای بشر در طول تاریخ فراهم نموده است. در این خصوص لازم دیدم مواردی را به عرض برسانم.

تصاویر هوایی منطقۀ پلدختر لرستان. نوروز 1398.
1- اصلاح فرهنگ، سیستم و ساخت
از شب سوم تا صبح نیروهای کمکی بیشتر شد. محسن رضایی فرمانده کل سپاه در یک روستا نزدیک اسلام‌آباد مستقر بود و با همکاری سایر فرماندهان برای ادامه عملیات برنامه‌ریزی می‌کرد.   رسیدن نیروهای تازه نفس مثل رسیدن آب به ریشه‌های تشنه گیاه بود و این فرصت را به نیروهای درگیر و خسته در جلو می‌داد که به عقب بیایند و با گردان‌های جدید تعویض شوند.   همزمان گردان ۳۰۰ نفره‌ایی که از شهرستان بهار طی دو روز جمع شده بودند آماده عزیمت به خط شدند. یکی از کشا
شهید پاسدار عزت الله ساتیاروند فرزند: حاج پتول تاریخ تولد: 1344/6/15محل سکونت: پلدختر روستای ولیعصر (عج)تاریخ شهادت: (مفقودالاثر) 1362/12/8محل شهادت: جزایر مجنون عملیات خیبر تاریخ رجعت: 1375/3/15 مصادف با عاشورا حسینیگلزار شهید: گلزار شهدای روستای ولیعصر(عج)
زندگی نامه شهید پاسدار شهید عزت الله ساتیاروند :
شهید عزت الله ساتیاروند در تاریخ 1344/6/15 در روستای ولیعصر به دنیا آمد. دوران کودکی و ابتدایی در روستا سپری کرد و دوران راهنمایی ایشان مصادف شد با فتنه ه
ارتفاعات این دره باعث شده تا غیر از دره نوردان، بیشتر کوه نوردان و صخره نوردان نیز به سمت دره خزینه سرازیر شوند.

همیشه هم فرسایش بد نیست. جاهای را در این پهنه خاکی خواهید یافت که در اثر فرسایش طبیعت شکل خاصی به خود گرفته اند. گاه این اشکال به قدری خارق العاده است که نمی توان از وسوسه سفر به آنجا در امان بود. شاهکار زیبای طبیعت امروز در صفحه گردشگری مان، دره خزینه استان لرستان است. خواهر خوانده دره گرند کانیون* آمریکا. جلوه ای دلبرانه از فرسو
بلافاصله گردان‌ها را در ستاد جمع کردم. تا صبح آن روز ما فقط دو گردان داشتیم و آنها را برای رفتن به جنوب آماده می‌کردیم که نیامدن اتوبوس‌ها سبب خیر شد.
   گردان سوم به فرماندهی محمود رجبی متشکل از رزمندگان شهرستان‌های رزن، فامنین و قهاوند را صبح امروز راهی جنوب کرده بودم. آنها ۱۲۰ نفر کادر بسیجی بودند که در این بحران خیلی می‌توانستند دستم را بگیرند. مسیر حرکت آنها به جنوب از چارزبر به سمت اسلام‌آباد و از آنجا از طریق کمربندی به جانب شهرستا
خاطراتی از شهید نقل از یکی از همرزمانش :
در عملیات بیت المقدس 2 در منطقه ماوت در کنار پسر عمویش شهید سیف الدین بر اثر خمپاره به درجه بزرگ شهادت نایل شدند.شهید رشید نیروی بسیجی مخلص، مهربان ، با اخلاق ، با ایمان به تمام معنا، نقاش ، شاعر، فوتبالیست و قاری قران بود، هر صبح و شروع هر عملیات تلاوت زیبایش انرژی عرفانی عجیبی به رزمندگان میداد.اکثر نقشه های عملیات فرماندهان را نقاشی میکشید و اخلاق نیکو شهید تمام بسیجی ها را بخودش جذب کرده بود. روحش ش
باربری (اتوبار) الشتر لرستان

حمل بار از الشتر لرستان به تمامی شهرهای ایران و برعکس

رزو تلفنی
09300929126
رزرو آنلاین
رزرو آنلاین بار
اتوبار الشتر
خدمات اسباب کشی و حمل و نقل در الشتر - شیپور
آگهی خدمات اسباب کشی و حمل و نقل با قیمت های باربری  مناسب در الشتر و حومه شهر. ... تماس. نیسان بار کل استان لرستان بویژه خرم آباد در شیپور-عکس کوچک ۲ ... اتوبار وحمل اثاثیه منزل نور با مجوز - خدمات اسباب کشی و حمل و نقل در لرستان - شیپور
 آگهی خدمات باربری و  اسبا
باربری و اتوبار در الشتر لرستان

رزو تلفنی و رزرو آنلاین
09300929126

رزرو آنلاین بار
اتوبار الشتر
آگهی خدمات اسباب کشی و حمل و نقل با قیمت های باربری  مناسب در الشتر و حومه شهر. ... تماس. نیسان بار کل استان لرستان بویژه خرم آباد در شیپور-عکس کوچک ۲ ... اتوبار وحمل اثاثیه منزل نور با مجوز - خدمات اسباب کشی و حمل و نقل در لرستان - شیپور
 آگهی خدمات باربری
باربری و اتوبار در الشتر لرستان

رزو تلفنی و رزرو آنلاین
09101685547

رزرو آنلاین بار
اتوبار الشتر
 آگهی خدمات باربری
بلافاصله گردان‌ها را در ستاد جمع کردم. تا صبح آن روز ما فقط دو گردان داشتیم و آنها را برای رفتن به جنوب آماده می‌کردیم که نیامدن اتوبوس‌ها سبب خیر شد.

گردان سوم به فرماندهی محمود رجبی متشکل از رزمندگان شهرستان‌های رزن، فامنین و قهاوند را صبح امروز راهی جنوب کرده بودم. آنها ۱۲۰ نفر کادر بسیجی بودند که در این بحران خیلی می‌توانستند دستم را بگیرند. مسیر حرکت آنها به جنوب از چارزبر به سمت اسلام‌آباد و از آنجا از طریق کمربندی به جانب شهرست
سلام
پارسال
همچین روزی، بیست و هفتم اسفند نود و هفت، صبح زود راهی شدیم به سمت جنوب، اردوی
راهیان نور! اردو رو با یکی از خواهرام رفته بودیم که عجیب در عین سختی هاش خوش
گذشت! سالی که با زیارت شهدا شروع شد. بعد از اردو، مادر پدر و دو تا خواهر دیگه
هم دو سه روزی بهمون اضافه شدن و اطراف دزفول و اندیمشک گشتیم.
همزمان
با برگشت ما از سفر، سیل لرستان شروع شد. یعنی درست روزی که از خرم آباد گذشتیم،
خبر خرابی پل اطراف پلدختر رسید. از سیل گلستان بخاطر اینکه ه

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها